Ekibimiz

Barış ÇAKIRKA – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Bilirkişi

1997 yılında On dokuz Mayıs Üniversitesi Muhasebe ve Finansman dalında ön lisans eğitiminden sonra 2000’ de Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Bağımsız Denetim programını başarı ile bitirdi. 2021 yılında  Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri lisans bölümünü tamamlamıştır.

1997-2001 yılları arasında yazılım şirketi Coretech’ te muhasebe uzmanı ve 2002-2004’ te e-satın alma hizmet sağlayıcısı Ortaknet’ te finans ve muhasebe müdürü görevlerinde bulundu. 2004-2009 yılları arasında grup firmaları olan pazarlama ve yönetim danışmanlığı şirketlerinden Tribal, Directcomm ve Peppers and Rogers Group’ da finans ve muhasebe direktörü olarak çalıştı.

2008 yılında şirket birleşme ve satın alma, proje geliştirme, proje uygulama ve proje finansmanı alanında hizmet veren Valupa Ltd’ nin mali ve operasyon direktörlüğü’ nü yaptı.

2010 yılı başından itibaren CYC Değer Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri’ nin kurucu ortağı ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak ve 2016 yılı başından itibaren Kamu Gözetimi Kurumu’ na kayıtlı Bağımsız Denetçi olarak iş hayatını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________

Kaya ÇOLAK – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1997 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Muhasebe ve Finansman dalında önlisans eğitiminden sonra 2003’ de Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı.

Meslek hayatına 1994 yılında YMM Dursun Ali Turanlı ofisinde Stajyer olarak başladı.

1998 yılında  Doruk Holding bünyesindeki Gemi imalatı ve tamiri yapan Rota Denizcilik A.Ş. (Rota Tersanesi) de muhasebe personeli olarak çalıştı. 2002-2007 yılları klasik yat imalatı yapan Egemar Mühendislik Ltd.Şti.’ te muhasebe uzmanı olarak görev yaptı. 2008-2010 yılları arasında uluslararası taşımacılık yapan Erol Kardeşler Ltd.Şti.’te muhasebe sorumlusu olarak görev yaptı. 2010-2011 yılları arasından Taşyapı bünyesindeki Hidro Elektrik Santrali imalatı yapan Eti Taş A.Ş.’te muhasebe sorumlusu olarak görevde bulundu. 2011-2012 yılları arasında ise hologram imalatı yapan Mtm Holografi Güvenlikli Basım Bilişim ve Teknoloji San.A.Ş.’te muhasebe şefi olarak görevde bulundu.

Aralıklı olarak Tribal ve Directcomm grup firmalarında finans, personel ve muhasebe departmanlarında görev yaptı.

2012 yılından itibaren Yılmaz&Çakırka Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri’  nde Muhasebe ve Vergi Yöneticisi olarak görev yaptı.

2016 yılı başından itibaren CYC Değer’ de  Yönetici Ortak ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak iş hayatını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________

Gözde Ceren AKTAN – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

2010 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı.

2019 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde önlisans eğitimini tamamladı.

2008 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’ nda stajını tamamladı.

2009-2010 yılları arasında Temel Yeminli Mali Müşavirlik Ltd.Şti.’ de Denetçi olarak çalıştı.

2016 yılı başından itibaren CYC Değer’ de  Yönetici Ortak ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak iş hayatını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________

Mustafa ATAKAN – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1997 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Muhasebe Finansman dalında önlisans eğitimini, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi, İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

1997 yılında Elektronik Kontrol ve Otomasyon cihazları konusunda Türkiye Distribütörü olan Entek Teknik Malz.A.Ş.’de muhasebe uzmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır.

2002 yılında PVC pencere ve yapı malzemeleri üretimi yapan Pakpen Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Pakpen Dış Ticaret A.Ş.’de Muhasebe Sorumlusu olarak 5 yıl daha sonrasında 3 yıl aynı firmada Muhasebe müdürü olarak çalışmıştır.

2010-2012 yılları arasında  Arte Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd.Şti.’nin  Yöneticiğini yapmıştır. Firmalara bağımsız olarak Kurumsallaşma süreçlerinde Muhasebe, Finans ve İnsan Kaynakları departmanları kurulmasında danışmanlık hizmetleri vermiştir.

2013 yılından itibaren Terex Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü olan Das Otomotiv Ve Jeneratör Ticaret A.Ş.’ye Kurumsallaşma süreçlerinde Muhasebe, Finans ve İnsan Kaynakları departmanları kurulumunu sağlamıştır. Halen şirkete Mali konularda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

2016 yılı başından itibaren CYC Değer bünyesine katılarak Dış Ticaret Muhasebesi, Maliyet Muhasebe, Finans ve İnsan Kaynakları departmanları kurulumu konularında iş hayatını sürdürmektedir.

______________________________________________________________________

Suzan TAŞAR- Muhasebe Uzmanı

2014 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Ekonometri alanında lisans eğitimini bölüm birinciliği ile tamamladı. 2019 yılında Marmara Üniversitesi Muhasebe ve Denetim bilim dalında tezli yüksek lisansına devam etmektedir. 2019 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir stajına devam etmektedir.

2019-2021 yılları arasında Markayapı Mekanik A.Ş.’de Muhasebe Müdürü olarak çalıştı.

Mart 2021’den itibaren CYC Değer Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri’nde Muhasebe Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

______________________________________________________________________

Emre KAHRAMAN – Muhasebe Personeli

Kadıköy Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’ nde eğitimine devam etmektedir.

2013 yılından beri CYC Değer Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri’nde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

______________________________________________________________________