Hakkımızda

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetleri firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için Ocak 2010 yılında kurulmuştur. Her biri konusunda uzman olan yönetimi ve çalışanı ile bugün en iyi hizmet sunan mali müşavirlik ve denetim firmaları arasındadır.
Firmamızın kurumsallaşma çalışmalarını Ocak 2016’ da tamamladık ve sizlere sunduğumuz hizmetlere artı bir değer katmak için kadromuzu konularında uzman profesyoneller ile genişlettik.
Yılmaz ve Çakırka Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri ünvanımızı CYC Değer Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri olarak değiştirdik.
Biz doğru insanları ve yetenekleri birleştirerek, işletmelerin vergi mevzuatı ve muhasebe işlemlerini en iyi düzeyde oluşturmalarına yardımcı olmak için harekete geçiriyoruz. Engin sektör bilgimize dayalı çalışanlarımızla, çok disiplinli beceri ve yetenek kümesi oluşturarak, muhasebe, finans, mali danışmanlık ve mali iç ve dış denetim hizmetleri sağlıyoruz.
Biz her bir müşterimize tüm hizmet aşamalarında ilk günden başlayarak onlarla birlikte en iyi hizmeti vermeye çalışan özgün girişimci bir birey olarak yaklaşmaktayız. Çalışmamız her zamanki gibi geniş meseleleri münferit analiz ve ölçülebilir görevlere ayıran belirgin safhalarla düzenlenmiştir. Biz müşterilerimizin işlerini koordine eder, yardımcı olur ve sağlamasını yaparız. Sonunda da başarımızı onların başarısı ile ölçeriz.
Ayrıca; Türk mali hukuk, finans ve sosyal güvenlik sistemi içerisinde faaliyet gösteren ve sınır ötesi meselelerle uğraşan çok uluslu müşterilerin ek talepleri ile uğraşmamız istendiğinde yerel bir firma olmanın yararlarından da faydalanırız. Başka bir deyişle çok uluslu müşterilerimiz için deplasman oyunlarını kendi sahalarına almalarına yardımcı oluyoruz.